Khaneh-e-Darya Logoدر مجمع عمومی مورخ 19/4/90 انجمن مالکان خانه دریا چه گذشت؟
1390/04/22

به نام خدا

به نام خدا

  در مجمع عمومی مورخ 19/4/90 انجمن مالکان خانه دریا چه گذشت؟

 این جلسه با شرکت حدود 240 نفر از مالکان و خانواده های محترمشان در تهران- سالن تلاش تشکیل گردید که پس از مدت کوتاهی، بسیاری از مالکان محترم به تدریج و به عنوان اعتراض جلسه را ترک کردند. از جمله چهره های معروف این مالکان می توان از آقای دکتر فیروز متین و آقای محمد کرمی ژورنالیست معروف و آقایان مهندس... نام برد. (دکتر فیروز متین همان شخصیتی است که ریاست مجمع عمومی مورخ 18/12/88 را بعهده داشت و طی آن سید کمال سید محسن (جدیداً سیدمحسنی!!!) توانست به شکلی صدردرصد غیرقانونی در انجمن نفوذ نماید.

گویا  در آخر جلسه با حدود کمتر از 80 نفر که گفته می شود اکثر آنها غیرمالک و افراد متفرقه و بقول معروف سالن پرکن بوده ا ند در خصوص مسائل مهمی مانند افزایش شارژ سالیانه ویلاها و آپارتمانها، توجیه تخلفات سیدکمال سیدمحسن (موضوع احداث مکانی بی شباهت به رستوران) و تغییر چندباره اساسنامه و گنجانیدن مواد لازم در جهت اخاذی هرچه بیشتر از مالکان و تصویب صورتهای مالی نابسامان انجمن (حساب سازی های سید محسن) رأی گیری، آن هم بصورت انگشتی بعمل می آید که برخلاف اساسنامه بوده و فاقد وجاهت قانونی می باشد، بنابراین جلسه فوق الذکر هرگز نمی تواند مصوبه ای قانونی در برداشته و مالکان محترم و اندیشمند خانه دریا با ترک تدریجی جلسه مشت محکمی بر دهان زیاده خواهان و سوء استفاده گران وارد آورده و توطئه افرادی که انجمن را به صورت دکانی برای خویش در آورده اند را خنثی نمودند تا دیگر آنها هوس افزایش شارژ و اینگونه بازیها را نکنند. (با توجه به تعدد ویلاها و آپارتمانهای اضافه شده به شهرک و افزایش درآمد شارز سالیانه و دیگر عایدات انجمن از قبیل حق عضویتها و دیگر منابع درآمدزا، هرگز نیازی به افزایش شارژ و اجحاف و تحمیل آن به مالکان محترم علی الخصوص واحدهای آپارتمانی نمی باشد.)

از دیگر نکات مهم این جلسه آن است که بازرس انجمن!!! صورتهای مالی سیدمحسن را تأیید نکرد و مهر صحه بر آن ننهاد،  همچنین مؤسسه حسابرسی که خودشان برای خودشان آورده بودند مهر تأیید بر صورتهای مالی سید محسن نزد!!!

 طبق روال همیشگی سیدکمال سیدمحسن به شکلی ناجوانمردانه از تریبون مجمع و با هزینه مالکین، باز هم یاوه سرائی هایی علیه آقای سپه زاد عضو اسبق هیئت مدیره مطرح می نماید که بلافاصله تلفناً توسط ایشان به شدت تکذیب و اعلام نمودند که این عنصر نامطلوب یعنی سیدمحسن را به اتهام نشر اکاذیب، ایراد افترا و توهین تحت پیگرد کیفری قرار خواهند داد و در ادامه افزودند: "هرگز این فرد حقیر و حرمت شکن را در حد و اندازه خود نمی دانند که با او هم زبان و هم گفتار شوند!!!"

 نتیجه:  با توجه به ترک تدریجی جلسه توسط دو سوم از اعضای حاضر به عنوان اعتراض که قانونا به معنای عدم رای مثبت آن عزیزان تلقی می گردد،  موضوع افزایش شارژ،تایید حساب سازی های سید محسن، تغییر مجدد اساسنامه و تصویب ایده های مالیخولیایی سید محسن موسوم به عملیات عمرانی (برای اخاذی پنج میلیارد تومانی از مالکان محترم آپارتمان ها و ویلاها) خنثی  و در نتیجه شارژ سالیانه کماکان همان مبلغ قبلی، که امروز آنرا مبلغ فعلی می نامیم می باشد.

توضیح: سید کمال سید محسنی با طرح و توطئه قبلی قصد داشت عملیات عمرانی!!! مورد نظرش که از وظایف قطعی شهرک ساز می باشد را به گردن مالکان محترم انداخته و ضمن ساقط کردن تعهدات شهرک ساز از طریق اخذ مصوبه از مجمع عمومی، از این نمد پنج میلیارد تومانی کلاه های بسیاری برای خودش و... بدوزد!!! (در صورت تحقق، این عمل وی نیز خیانت محرز دیگری همانند اعطای انشعاب گاز به آلونک ها و تصرفات عدوانی شهرک بشمار می آید.)

افقهای تازه در خانه دریا

گفته می شود بزودی با تشکیل مجمع عمومی توسط اجماع مالکان فرهیخته و اندیشمند خانه دریا، بساط و دکان سیدمحسن و همدستانش که به غیر از نکبت، بدهکار نمودن انجمن به ادارات مختلف تأمین اجتماعی، برق، دارائی و... و بدهکاری چندماهه به عزیزان شاغل در شهرک ارمغان دیگری برای انجمن و مالکان محترم نداشته اند، برچیده شده و افراد متخلف به اتهام خیانت در امانت، سوء استفاده از موقعیت و... تحت پیگرد کیفری قرار خواهند گرفت.

در خاتمه از همه مالکان محترمی که به عنوان اعتراض در زمان یاوه گوییها و دروغ پردازیهای سیدمحسن جلسه را ترک فرموده اند و اجازه ندادند سیدمحسن به اهداف سوء خویش دست یابد، تقدیر وتشکر می نماید و خاطر نشان می گردد:  هرگز 80 نفر حاضر در جلسه به صرف اینکه مالک هم باشند نمی توانند  برای 1600 نفر مالک محترم شهرک تصمیم گیری و تعیین تکلیف نمایند و هرگونه گزارش احتمالی در خصوص مصوبات این مجمع، مصداق بارز گزارش خلاف واقع تلقی و امضاء کنندگان آن به عنوان تهیه کننده گزارش خلاف واقع تحت پیگرد کیفری قرار خواهند گرفت.

توضیح: بسیاری از 80 نفر حاضر در زمان رای گیری مالک نبودند و احراز مالکیت هم نشدند، همچنین با خروج تدریجی 160 نفر از حاضرین در جلسه و عدم شرکت آنها در رای گیری انگشتی!!!، عملا همه چیز خاتمه یافته بود، ضمنا هیچ لیست مکتوب و امضا شده ای از شرکت کنندگان در رای گیری، اعم از موافق یا مخالف، وجود نداشته و ندارد.

قضاوت در این خصوص را به وجدان پاک مالکین محترم شهرک خانه دریا واگذار می نماییم.

  تهران بیستم ودوم تیرماه یکهزار و سیصد و نود   

 


سال 1393© مالکان خانه دريا، كليه حقوق محفوظ است.